Masáže v Centru Viktoria

Ceník masáží:

Klasická Masáž 30 minut ……………………………………….. 290Kč

Klasická Masáž 60 minut ……………………………………….. 490Kč

Klasická Masáž 90 minut ……………………………………..... 650Kč

Medová masáž 45 minut ……………………………………….. 490Kč

Masáž obličeje lávovými kameny 30 minut …………………… 390Kč

Antistresová masáž hlavy, obličej, šíje 30 minut …................. 290Kč  

Silva Švábenská

tel.: 732 882 902

Sportovní a rekondiční masáž Tyto dvě masáže patří mezi nejznámější "klasiku" v masážích a v účincích se vzájemně doplňují. Jejich zaměření je především cíleno na nejvíce zatěžované svalové skupiny, především zad a nohou, nicméně se věnují i dalším svalovým skupinám těla. Děje se tak především pomocí technik hnětení a tření za pomoci masážních olejů.  Sportovní masáž je v podstatě aktivní příprava svalových skupin před fyzickým výkonem. Jejich účelem je je zbavit svalstvo ztuhlosti, zmírnit bolesti a především zlepšit funkci pohybového ústrojí a zlepšit také prokrvení kůže, významně také napomáhá regeneraci svalstva. Rekondiční masáž patří mezi masáže relaxační, sloužící k uvolnění a zklidnění. Pomáhá odstraňovat napětí a stres a tlumí bolesti a ztuhlost namáhaných oblastí, ve zklidnění a celkovém osvěžení.     

Medová detoxikační masáž   Speciální masážní technika, při níž se roztírá rozehřátý voňavý med na záda masírovaného člověka, kde je následovně pomalými pohyby vmasírován do kůže. Med obsahuje spoustu zdraví prospěšných látek a při kombinaci s masážní, pomalou technikou tak napomáhá uvolňování škodlivých látek, které se nahromadily v organismu a je nápomocna i jejich vyloučení ven, stimulujíce tak imunitní systém.  Doba této masáže se pohybuje něco kolem 45 minut v závislosti na individualitě masírovaného. Med se v průběhu masáže barví do tmava a také se mění jeho konzistence, podle stupně zanesení organismu škodlivými látkami. Výsledkem této mimořádně účinné masáže je vyplavení toxinů a tím pádem i aktivace vnitřních orgánů s následnou celkovou relaxací organismu. V okamžitém působení této masáže se dostavuje mírná únava a příjemná relaxace, z dlouhodobého hlediska působení lze výsledky pozorovat až po uplynutí delšího času.    

Masáž obličeje lávovými kameny   Tato masáž patří v dnešní době k znovuobjeveným relaxačním technikám. Při této masážní technice se využívá teploty a vibrací kamenů a má blahodárné účinky na regeneraci pleti, relaxaci obličejových svalů a především na celkové uvolnění, díky tomu se stává v poslední době velice vyhledávanou terapií. Velmi účinně podporuje napnutí pokožky a napomáhá k hlubokému uvolnění svalů, díky použití teplých kamenů. Tato masáž je vhodná pro téměř všechny typy pokožky a věkové kategorie a navíc o proti masáži manuální je daleko účinnější  co do hloubky tkání obličeje. Díky tomu napomáhá snižovat podíl toxinů, které se podílejí na procesech stárnutí kůže a tvorby vrásek. Tato masáž není vhodná u osob které jsou přecitlivělé na teplotu a u osob s kožní chorobou, nebo příliš citlivou pokožkou.    

Antistresová masáž hlavy   Tato masážní technika vychází ze starobylé, čtyři tisíce let staré tradice. Tato masáž pomáhá ulevit od bolestí hlavy, pomáhá při hučení v uších, nespavosti ale předně odplavuje stres a zklidňuje duši. Tato masáž je v Indii každodenním rodinným rituálem.  V dnešní době jsme vystaveni každodennímu stresu v daleko větší míře, než naši předkové a bohužel se tak dnes koncentruje stres a napětí zejména v oblasti hlavy, krku a ramen, kde jsou ovšem důležitá energetická centra. Toto napětí se pak projeví v podobě ztuhlého krku a ramen. Tato masáž vás však odvede z područí shonu a stresu všedního dne, zmírní napětí a zlepší výkonnost oběhového a lymfatického systému. Škodlivé látky se z uvolněného svalstva rozptýlí a organismus se uvolní a do vašeho těla se vrátí pevnost, pružnost a chuť do života. Proto se také často této technice říká masáž dobré nálady.   

Kdy nechodit na masáž: horečnatá, infekční nebo akutně zánětlivá onemocnění stavy vyžadující klid na lůžku, stav bezprostředně po jídle těsně po velké fyzické námaze – lépe počkat do druhého dne závažnější krvácivé stavy (hemofilie, leukémie) onemocnění dutiny břišní spojené se záněty (slepé střevo, žlučník) krvácení (žaludeční vřed apod.), poranění dutiny břišní opilost, stavy pod vlivem psychotropních látek při nádorovém onemocnění     

centrum

CENTRUM VIKTORIA je moderní víceúčelový areál nacházející se v klidné lokalitě nedaleko centra města Brna na pravém břehu řeky Svratky.
Moderní koncept centra nabízí propojení práce, pohybu a relaxace.
Naleznete zde několik druhů atraktivních sportovišť - 6x squash, 8x beachvolejbal, 3x badminton, tenis, fotbálek, nohejbal, také fitness/wellness centrum, komerční prostory a kanceláře, restauraci s letní terasou a bowlingem, anglicko-českou mateřskou školku. Bezproblémové parkování hned u areálu.

mapa

CENTRUM VIKTORIA, s. r. o.
Vodařská 2, Brno-Komárov

E-mail: centrumviktoria@seznam.cz,
mob.: 776 282 575
tel: 545 233 355
IČ: 27731677, DIČ: CZ27731677
OR KOS v Brně, spis. značka C 55320
den zápisu: 23. května 2007

facebook

RESTAURACE VIKTORIA A BOWLING

Ohledně rezervací volejte: 739 413 688 

 

Otevírací doba:            

Po: 7:00 - 22:00           

Út: 7:00 - 22:00            

St: 7:00 - 22:00            

Čt: 7:00 - 22:00            

Pá: 7:00 - 22:00          

So: 8:00 - 22:00           

Ne: 8:00 - 22:00          

Fotogalerie

 • 6594

  Centrum Viktoria

 • 6638

  Beach Academy

 • 6628

  Squash Viktoria

 • Snímek obrazovky 2016-06-13 v 23.12.38

  Viki kids club

 • 6609

  Neon Beach volleyball párty

 • 6603

  Olympia pláž

 • 2

  Restaurace & Bowling

Novinky / Aktuality

24. leden 2018

NEON Velikonoční Beach párty

Akce proběhne:
23. 03. 2018 v 19.30 h – 24. 03. 2018 v 02.00 h

Centrum Viktoria Vás zve na
*NEON Velikonoční BEACH volleyballovou Párty*
*Jedná se o sérii večírků během, kterým se bude hrát speciální turnaj v plážovém volejbale pod UV osvětlením. Týmy mohou mít libovolné složení a libovolný počet hráčů.*

[ více informací ]
4. prosinec 2017

Vánoční otevírací doba:

Centrum Viktoria vám přeje příjemné prožití Vánočních svátků a šťastný Nový rok.

[ více informací ]
23. listopad 2017

Mikulášský NEON BEACH turnaj

Centrum Viktoria Vás zve na Heaven vs. Hell party.

Speciální Beachvolleyballový turnaj pod UV osvětlením, který se bude konat 8.12.2017

[ více informací ]
2. listopad 2017

Beachvolleyballová hala opět v provozu od pátku 3.11.

Hlásíme, že se nám podařilo popohnat opravu a hala bude opět v provozu od pátku 3.11. 2017.

Tréninky a stálé rezervace jedou na plno. Opravená hala se na Váš opět těší :)

30. říjen 2017

Orkán Herwart poničil Beachvolleyballovou halu

Bohužel Vás musíme informovat, že orkán Herwart vzal útokem naši beachvolleyballovou halu a minimálně do středy v ní nebude možné hrát. Děláme co můžeme, abychom halu co nejdříve zprovoznili. Otužilí si mohou přijít zahrát, ale chybí nám několik částí střechy a není možné v hale topit. Budeme Vás informovat, případně recepce bude mít nejaktuálnější informace.

Vaše liga EON Squash