Novinky / Aktuality

01. 11. 2019

Dobročinný turnaj Hasičů

Dobročinný turnaj, který u nás proběhl na konci léta. Hasiči u nás vybrali pro kluky hezkou částku a jsme rádi, že jsme se opět mohli zapojit.


Příslušníci Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje již počtvrté v řadě uspořádali dobročinný turnaj složek integrovaného záchranného systému v pétanque. 

Při této příležitosti se sešli zástupci z řad hasičů, zdravotnické záchranné služby a policie. Sestavili celkem osm družstev, z nichž se každé skládalo ze tří členů. Sportovního klání se také účastnil tým společnosti GINA software s.r.o., která spolupracuje s HZS Jihomoravského kraje. Cílem akce bylo vybrat co největší částku pro zdravotně handicapované bratry Patrika a Roberta Luskače (více viz http://www.kluciluskacovi.cz).

Turnaj se uskutečnil v poklidné atmosféře sportovního Centra Viktoria v Brně, které zdarma poskytlo herní plochy a zázemí všem zúčastněným týmům a organizátorům turnaje, za což zaslouží poděkování. Dále děkujeme společnostem GINA software s.r.o. a 2MAX, s.r.o. za peněžitý příspěvek a plk. Ing. Václavu Kovářovi ve spolupráci se společností Hestego a.s. za výrobu pamětních medailí.

Týmu společnosti GINA software s.r.o. zároveň gratulujeme k vítězství a k zisku putovního poháru turnaje. Děkujeme také pochopitelně všem, kteří se sportovní akce zúčastnili a společnými silami pomohli k výběru peněžité částky v celkové výši 26.000 Kč.

Doufáme, že se i v příštím roce setkáme, a těšíme se na hojnější účast nejen ze strany soutěžících, ale i dalších podporovatelů charitativních akcí.

Odkaz zde: http://www.firebrno.cz/dobrocinny-turnaj-slozek-izs-v-petanque?fbclid=IwAR22f0S1xx1Qo_WMf7KmxnrRK_kDVZ831DE_cU0T8UWzLZu2g6Y-ZLNaXQ4

 

CENTRUM VIKTORIA je moderní víceúčelový areál nacházející se v klidné lokalitě nedaleko centra města Brna na pravém břehu řeky Svratky.
Moderní koncept centra nabízí propojení práce, pohybu a relaxace.
Naleznete zde několik druhů atraktivních sportovišť - 6x squash, 8x beachvolejbal, 3x badminton, tenis, fotbálek, nohejbal, jóga a sportovní centrum, komerční prostory a kanceláře, restauraci s letní terasou a bowlingem, anglicko-českou mateřskou školku. Bezproblémové parkování hned u areálu.


mapa

Pro rezervaci sportovišť volejte: 776 282 575

Pro rezervaci bowlingu volejte: 777 792 881

Pro rezervaci místa v restauraci volejte: 777 792 881

facebook instagram

 

PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE SLEDUJTE

NAŠE AKTUALITY A SOCIÁLNÍ SÍTĚ!  

Otevírací doba sportovního areálu:

Po: 7:00 - 22:00                   

Út: 7:00 - 22:00                    

St: 7:00 - 22:00                    

Čt: 7:00 - 22:00                    

Pá: 7:00 - 22:00                    

So: 8:00 - 22:00                    

Ne: 8:00 - 22:00          

Státní svátky: 8:00 - 20:00

Vánoce, Nový rok a Velikonoce je Zavřeno.

Ostatní úpravy otevírací doby aktuálně naleznete v aktualitách.

 

Provozní řád Centra Viktoria (PDF 125.01 kB)

 

Fotogalerie