V Centru Viktoria hledáme zaměstnance na tyto pozice:

1) Recepční na HPP

2) Brigádnice na recepci

3) Trenér

4) Animátor na příměstském táboře

5) Trenér tenisu pro děti i dospělé

Pokud by vás nějaká pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat na: info@centrumviktoria.cz

Informace o pracovním místě
Do víceúčelového sportovního Centra Viktoria v Brně na Komárově hledáme novou kolegyni na pozici recepční. Důležité je pro nás, abyste byla spolehlivá a ráda pracovala s lidmi.
Náplň práce:
- péče o chod recepce
- otevření a zamčení areálu
- správa rezervačního systému, zadávání rezervací
- odbavení zákazníků, práce s pokladnou
- obsluha ZásilkovnyNástup od 1. července 2021. Zaučení v průběhu června.
Požadujeme
Naše recepční by měla být:
- zodpovědná, trpělivá a komunikativní
- pečlivá při plnění rezervací, drobné administrativy
- mít příjemné vystupování a schopnost jednání s lidmi, vstřícnost
- základy práce s PC
- flexibilní a ochotná učit se novým věcem
Nabízíme
- zaměstnanecké benefity (Multisport karta, využívání areálu, slevy, odměny)
- přátelský a mladý kolektiv
- směny na domluvě mezi sebou, volné víkendy
- provize ze Zásilkovny

Vlastně stejné požadavky jako u 1), ale s tím, že pracovní náplň by byla hlavně o víkendech, ideální brigáda pro studenty VŠ.

3) Trenér

Hledáme trenéry z různých odvětví na dlouhodobou spolupráci.

Jednalo by se jak o venkovní tréninky, tak i vnitřní, máme k dispozici novou tělocvičnu.

Hledáme někoho kdo má zkušennosti v různých druzích tréninků případně jejich kombinacích a dokázal by využít to co areál nabízí,

následně nám pomohl s rozvojem a výběrem dalšího sortimentu.

Příklady: TRX, kondiční tréninky, kruhové tréninky, tréninky s vlastní vahou, běžecké tréninky, brusle a další možnosti dle cyklostezky atd... Další varianty možné, jsme otevřeni všemu.

-> Hledáš letní brigádu? Baví Tě sport a trávíš rád čas s dětmi?
-> Hledáme animátory na příměstské tábory ve víceúčelovém sportovním Centru Viktoria v Brně.
-> Jedná se o sportovně-zábavně zaměřený tábor využívající celé naše sportoviště a všechny možnosti areálu, případně návštěvu přilehlých lokalit (obora, biotop). Časové rozmezí tábora orientačně 8-18 hodin.
Požadujeme
Aktivní a zodpovědné osoby s kladným vztahem ke sportu a dětem (věkové rozmezí účastníků tábora 5-15 let). Předchozí zkušenosti výhodou, ale nejsou nutné, rádi zaučíme. Důležitý je proaktivní přístup a zápal do organizování zábavy a aktivit pro děti.
Nabízíme
Brigádu na červenec a srpen, turnusy dle dohody, minimálně dva týdny. Odměna od 100,- Kč/h, celodenní strava, bonusy za přesčasy a motivační odměny.

CENTRUM VIKTORIA je moderní víceúčelový areál nacházející se v klidné lokalitě nedaleko centra města Brna na pravém břehu řeky Svratky.
Moderní koncept centra nabízí propojení práce, pohybu a relaxace.
Naleznete zde několik druhů atraktivních sportovišť - 6x squash, 8x beachvolejbal, 3x badminton, 2x bowling, tenis, fotbálek, nohejbal, jóga a sportovní centrum, komerční prostory a kanceláře, restauraci s letní terasou a bowlingem, anglicko-českou mateřskou školku. Bezproblémové parkování hned u areálu.

mapa

Pro rezervaci sportovišť volejte: 776 282 575

Pro rezervaci bowlingu volejte: 776 282 575

Pro rezervaci místa v restauraci volejte: 777 792 881

facebook instagram

PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE SLEDUJTE

NAŠE AKTUALITY A SOCIÁLNÍ SÍTĚ!

Otevírací doba sportovního areálu:

Po: 7:00 - 22:00

Út: 7:00 - 22:00

St: 7:00 - 22:00

Čt: 7:00 - 22:00

Pá: 7:00 - 22:00

So: 8:00 - 22:00

Ne: 8:00 - 22:00

Státní svátky: 8:00 - 20:00

Vánoce, Nový rok a Velikonoce je Zavřeno.

Ostatní úpravy otevírací doby aktuálně naleznete v aktualitách.

Provozní řád Centra Viktoria (PDF 125.01 kB)

Fotogalerie

  • Recepce

    Centrum Viktoria

  • IMG_7417

    Bowling

  • 1

    Příměstské tábory

  • U nás je možné si zarezervovat ruzné druhy sportovišť

    Firemní akce a teambuilding

  • 6638

    Beach Academy

  • 6628

    Squash Viktoria

  • Snímek obrazovky 2016-06-13 v 23.12.38

    Viki kids club

  • IMG_3666

    GLOW YOGA

  • 6609

    Neon Beach volleyball párty

Novinky / Aktuality

1. dubna 2024

Tenis, Hřiště a Beachvolejbal č.8 otevřeno

19. září 2023

BOWLING

ODBĚR NOVINEK

Informace o zpracování osobních údajů.