Novinky / Aktuality

28. 01. 2021

Děkujeme

Chceme poděkovat všem našim klientům, kteří se zapojili v rámci naší akce - POMOZTE NÁM ZLEPŠIT AREÁL :)

Všechny tyto klienty odměníme 100,-Kč depositem a 5% slevou na služby do 1.6.2021. A jak píšeme platnost je na hned, takže během dneška Vám to všem přistane na Vašem účtu, který u nás máte založen.

 

–> English Below <–


Podmínka pro získání depositu a slevy (ta platí pro ty kteří nemají vyšší slevu v rámci svého účtu) bylo reagování na naši prosbu, která našim klientům přistála v emailu. Všichni nám reagovali velice mile, měli podnětné připomínky a nápady. Na každý jeden neanonymní email jsme odpovídali a momentálně zpracováváme věci se kterými jsme schopni něco udělat.
A v rámci toho, že některé nápady byly fakt dobré, jsme se rozhodli Vás odměnit alespoň tak, jak nám momentální doba dovolí.

Jednou nás otevřít musí a deposit u nás nemá omezení datumem, snad si to u nás ale vyberete co nejdříve
Děkujeme za pozornost :)

PS: Pokud Vás mrzí, že Vám tento email nepřišel (máte u nás účet) a rádi, by jste se zapojili do dalších akcí, tak prosím kontaktujte recepci a aktualizujte si u nás Váš email. Nebo pokud by jste si u nás chtěli udělat účet pro příští akce, tak také můžete kontaktovat naši recepci a účet Vám u nás udělají.

AKCÍ BUDE PŘIBÝVAT TAK AŤ PŘÍŠTÍ AKCI NEZMEŠKÁTE

 

!ENGLISH HERE!

We would like to thank all our clients who participated in our event - HELP US IMPROVE THE AREA :)
We will reward all these clients with a 100,-CZK deposit and a 5% discount on services valid until 1.6.2021. And as we write the validity is right now, so during today it will all land on your account, which you have established with us.
 
The condition for obtaining a deposit and a discount (this applies to those who do not have a higher discount within their account) was the response to our request, which landed in the email of our clients. They all reacted very nicely to us, they had stimulating comments and ideas. We responded to every single non-anonymous email and we are currently processing things with which we are able to do something.
And as part of the fact that some of the ideas were really good, we decided to reward you at least as the current time allows.
One day he has to open us and the deposit with us has no date limit, but maybe you can choose it from us as soon as possible. 
Thank you for your attention.
 
PS: If you are sorry that you did not receive this email (you have an account with us) and would like you to participate in other events, please contact the reception and update your email with us. Or if you would like to create an account with us for future events, you can also contact our reception and they will create an account for you.
 
THE EVENT WILL INCREASE SO YOU DON'T MISS THE NEXT EVENT :)

 

CENTRUM VIKTORIA je moderní víceúčelový areál nacházející se v klidné lokalitě nedaleko centra města Brna na pravém břehu řeky Svratky.
Moderní koncept centra nabízí propojení práce, pohybu a relaxace.
Naleznete zde několik druhů atraktivních sportovišť - 6x squash, 8x beachvolejbal, 3x badminton, tenis, fotbálek, nohejbal, jóga a sportovní centrum, komerční prostory a kanceláře, restauraci s letní terasou a bowlingem, anglicko-českou mateřskou školku. Bezproblémové parkování hned u areálu.


mapa

Pro rezervaci sportovišť volejte: 776 282 575

Pro rezervaci bowlingu volejte: 777 792 881

Pro rezervaci místa v restauraci volejte: 777 792 881

facebook instagram

 

PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE SLEDUJTE

NAŠE AKTUALITY A SOCIÁLNÍ SÍTĚ!  

Otevírací doba sportovního areálu:

Po: 7:00 - 22:00                   

Út: 7:00 - 22:00                    

St: 7:00 - 22:00                    

Čt: 7:00 - 22:00                    

Pá: 7:00 - 22:00                    

So: 8:00 - 22:00                    

Ne: 8:00 - 22:00          

Státní svátky: 8:00 - 20:00

Vánoce, Nový rok a Velikonoce je Zavřeno.

Ostatní úpravy otevírací doby aktuálně naleznete v aktualitách.

 

Provozní řád Centra Viktoria (PDF 125.01 kB)

 

Fotogalerie